All Products

165 products

Compressed Rawhide Bones for Dogs, 8-inch - 5-ct
$32.99 $6.60 / item
Compressed Rawhide Bones for Dogs, 8-inch - 5-ct
Rating: 4.5 out of 5 (2)
Water Buffalo Lung Treats for Dogs, 16-oz
$21.99 $1.37 / oz
Water Buffalo Lung Treats for Dogs, 16-oz
Rating: 5.0 out of 5 (4)
Beef Esophagus Strips for Dogs, 40-ct
$29.99 $0.75 / item
Beef Esophagus Strips for Dogs, 40-ct
Rating: 4.75 out of 5 (4)
Sold Out
Lamb Horns for Dogs, 2-ct
$19.99 $10.00 / item
Lamb Horns for Dogs, 2-ct
Rating: 5.0 out of 5 (2)
Boost Organic Pumpkin Powder Pet Food Topper, 3-oz
$12.99 $4.33 / oz
Boost Organic Pumpkin Powder Pet Food Topper, 3-oz
Rating: 5.0 out of 5 (1)
Lamb Pizzle Twist for Dogs, 6-9-inch - 10-ct
$38.99 $3.90 / item
Lamb Pizzle Twist for Dogs, 6-9-inch - 10-ct
Rating: 4.5 out of 5 (2)
Paw, Nose and Wrinkle Wax for Dogs & Cats, 4-oz
$10.99 $2.75 / oz
Paw, Nose and Wrinkle Wax for Dogs & Cats, 4-oz
Rating: 5.0 out of 5 (7)
Compressed Rawhide Sticks for Dogs, 10-inch - 100-ct (Bulk)
$279.99 $2.80 / item
Compressed Rawhide Sticks for Dogs, 10-inch - 100-ct (Bulk)
Rating: 4.86 out of 5 (7)
Smoked Beef Marrow Bones for Dogs, 3-inch - 8-ct
$22.99 $2.87 / item
Smoked Beef Marrow Bones for Dogs, 3-inch - 8-ct
Rating: 5.0 out of 5 (1)
Water Buffalo Horns for Dogs, Large - 2-ct
$23.99 $12.00 / item
Water Buffalo Horns for Dogs, Large - 2-ct
Rating: 4.2 out of 5 (5)
Boost Organic Peanut Powder Pet Food Topper, 3.2-oz
$12.99 $4.06 / oz
Boost Organic Peanut Powder Pet Food Topper, 3.2-oz
No reviews No reviews
Freeze Dried Turkey Necks for Dogs, 7-oz
$19.99 $2.86 / oz
Freeze Dried Turkey Necks for Dogs, 7-oz
Rating: 5.0 out of 5 (2)
Camel Skin Chew for Dogs, 6-inch - 15-ct
$24.99 $1.67 / item
Camel Skin Chew for Dogs, 6-inch - 15-ct
Rating: 5.0 out of 5 (2)
Compressed Rawhide Bones for Dogs, 10-inch - 10-ct
$75.99 $7.60 / item
Compressed Rawhide Bones for Dogs, 10-inch - 10-ct
Rating: 4.84 out of 5 (44)
Filled Cow Femurs for Dogs - Peanut Butter Flavor, 3-4-inch - 6-ct
$25.99 $4.33 / item
Filled Cow Femurs for Dogs - Peanut Butter Flavor, 3-4-inch - 6-ct
Rating: 3.67 out of 5 (3)
Freeze Dried Pet Food for Ferrets - Chicken Recipe, 16-oz
$41.99 $2.80 / oz
Freeze Dried Pet Food for Ferrets - Chicken Recipe, 16-oz
Rating: 5.0 out of 5 (5)
Natural Catnip & Silvervine Lollipop Cat Toy, 6-ct
$9.99 $11.99$1.67 / item
Natural Catnip & Silvervine Lollipop Cat Toy, 6-ct
Rating: 5.0 out of 5 (2)
-17%
Compressed Rawhide Bones for Dogs, 4-inch - 100-ct (Bulk)
$99.99 $1.00 / item
Compressed Rawhide Bones for Dogs, 4-inch - 100-ct (Bulk)
Rating: 5.0 out of 5 (2)
Natural Matatabi Silvervine Chew Stick Feather Cat Toy, 3-ct
$9.99 $3.33 / item
Natural Matatabi Silvervine Chew Stick Feather Cat Toy, 3-ct
Rating: 3.5 out of 5 (2)
Organic Virgin Coconut Oil for Dogs & Cats
From $10.99$2.75 / floz
Organic Virgin Coconut Oil for Dogs & Cats
Rating: 4.46 out of 5 (26)
Chicken Necks for Dogs, 2-lb
$19.99 $0.62 / oz
Chicken Necks for Dogs, 2-lb
Rating: 3.67 out of 5 (3)
Filled Cow Femurs for Dogs - Peanut Butter Flavor, 5-6-inch - 6-ct
Green Goat Tripe Sticks for Dogs, 6-inch - 25-ct
$29.99 $1.20 / item
Green Goat Tripe Sticks for Dogs, 6-inch - 25-ct
Rating: 5.0 out of 5 (1)
Sold Out
Thin Bully Sticks, 6-inch
From $8.99$1.80 / item
Thin Bully Sticks, 6-inch
Rating: 4.62 out of 5 (26)
Kitty Ganja Natural Dried Catnip for Cats, 1-oz
$10.99 $10.99 / oz
Kitty Ganja Natural Dried Catnip for Cats, 1-oz
Rating: 5.0 out of 5 (1)
Natural Catnip & Silvervine Lollipop Feather Cat Toys, 3-ct
$11.99 $4.00 / item
Natural Catnip & Silvervine Lollipop Feather Cat Toys, 3-ct
Rating: 5.0 out of 5 (1)
Compressed Rawhide Sticks, 5-inch - 100-ct (Bulk)
$109.99 $1.10 / item
Compressed Rawhide Sticks, 5-inch - 100-ct (Bulk)
Rating: 5.0 out of 5 (2)
Compressed Rawhide Sticks for Dogs, 5-inch - 20-ct
$35.99 $1.80 / item
Compressed Rawhide Sticks for Dogs, 5-inch - 20-ct
Rating: 5.0 out of 5 (1)
Antler Shaped Dog Treats, 6-ct
$12.99 $19.99$2.17 / item
Antler Shaped Dog Treats, 6-ct
No reviews No reviews
-35%
Water Buffalo Horns for Dogs - Small, 5-ct
$19.99 $25.99$4.00 / item
Water Buffalo Horns for Dogs - Small, 5-ct
No reviews No reviews
-23%
Lamb Pizzle Sticks for Dogs, 9-13-inch - 15-ct
$38.99 $2.60 / item
Lamb Pizzle Sticks for Dogs, 9-13-inch - 15-ct
Rating: 5.0 out of 5 (1)
Sold Out
Soft Bone-Shaped Treats for Dogs - Peanut Butter & Chicken Recipe, 16-oz
-25%
Filled Cow Hooves for Dogs - Bacon & Cheddar Flavor, 5 ct
$11.99 $15.99$2.40 / item
Filled Cow Hooves for Dogs - Bacon & Cheddar Flavor, 5 ct
Rating: 5.0 out of 5 (1)
-25%
Freeze Dried Cheddar Cheese Treats for Dogs, 3 oz
$13.99 $17.99$4.66 / oz
Freeze Dried Cheddar Cheese Treats for Dogs, 3 oz
Rating: 4.88 out of 5 (8)
-22%
Filled Cow Hooves for Dogs - Peanut Butter Flavor, 5 ct
$11.99 $15.99$2.40 / item
Filled Cow Hooves for Dogs - Peanut Butter Flavor, 5 ct
No reviews No reviews
-25%
Undercoat Rake & Dematting Tool, 1 ct - 2-Sided Deshedding
$9.99 $9.99 / item
Undercoat Rake & Dematting Tool, 1 ct - 2-Sided Deshedding
No reviews No reviews
Silvervine Powder for Cats, 2.64-oz
$15.99 $17.99$6.06 / oz
Silvervine Powder for Cats, 2.64-oz
No reviews No reviews
-11%
Camel Skin Chew for Dogs, 10-inch - 10-ct
$29.99 $3.00 / item
Camel Skin Chew for Dogs, 10-inch - 10-ct
No reviews No reviews
Natural Catnip Plush Mouse Cat Toys, 4-ct
$12.99 $3.25 / item
Natural Catnip Plush Mouse Cat Toys, 4-ct
No reviews No reviews
Licking Mat Bowl for Dogs with Suction - Grooming Distraction
$12.99 $16.99$12.99 / item
Licking Mat Bowl for Dogs with Suction - Grooming Distraction
No reviews No reviews
-24%
Grooming Gloves, 2 ct - Dog & Cat Deshedding Gloves - Pet Hair Removal
Water Buffalo Horns for Dogs - Small, 4-ct
$24.99 $6.25 / item
Water Buffalo Horns for Dogs - Small, 4-ct
No reviews No reviews
Licking Mats, 2-ct - Calming Lick Mat for Dogs & Cats - Easy Clean
$8.99 $12.99$8.99 / item
Licking Mats, 2-ct - Calming Lick Mat for Dogs & Cats - Easy Clean
No reviews No reviews
-31%
Dematting Comb for Dogs & Cats, 1-ct - Mat Remover - Grooming Tool
Grooming Brush for Dogs & Cats - Rubber Tipped Pin Brush, 1 ct
$13.99 $13.99 / item
Grooming Brush for Dogs & Cats - Rubber Tipped Pin Brush, 1 ct
No reviews No reviews